top of page

Design

Nechejte se unášet nápady a návrhy našich designérů reflektujících účel a eleganci Vaší značky. K Vašim zakázkám přistupujeme vždy individuálně. Samozřejmostí je konzultace a zjištění Vašich očekávání. Sami si ovšem zjišťujeme informace o produktu, abychom detailněji znali jeho výhody a přednosti, které by měly být viditelné i ve finálním designu. Ve Vašem návrhu kombinujeme různé druhy materiálů, uplatňujeme zde naše dlouholeté zkušenosti i rad zkušených technologů. Výsledkem tedy není jen hezky vypadající design, ale i realistické řešení, které splňuje technická očekávání.

„Kontaktuje nás! Náš designér se již těší na Vaše nápady, kterým dá originální podobu.“

Bytový designér
Služby - Design
Služby - Technologie
Mladí lidé na workshopu

Technologie

Díky tomu, že jsme pro Vás schopni zajistit interně celý proces výroby, tak se můžeme od začátku zaměřit již na samotný vývoj Vašeho výrobku. Rádi pro Vás vymyslíme specifické technické řešení, které bude kvalitním nositelem finálního vizuálu či Vám můžeme doporučit již ověřené řešení, se kterým máme zkušenosti. V případě přípravy následné sériové výroby vyrábíme pro klienta totožný vzorek, na kterém máme společně možnost odladit případné nedostatky či detailně podchytit finální funkčnost výrobku.

„Spolupracujte s námi a zapomeňte tak na všechny Vaše špatné zkušenosti….“

Služby - Výroba
Nástroj na broušení kovů

Výroba

Využijte možnosti, že se Váš výrobek vyrábí na jednom místě a mějte jistotu, že všechny kombinované materiály do sebe přesně zapadnou. Naše procesy  na sebe logicky navazují, abychom dosáhli efektivní a kvalitní výsledné práce. Jednotlivé části z truhlárny, kovovýroby, lakovny i oddělení plastů končí na finalizaci, kde se už odborný tým postará o finální podobu výrobku a zajistí bezpečné balení pro následující přepravu. Největší výhodou pro Vás je možnost přijet si proces výroby kdykoliv zkontrolovat.

„Přijeďte se sami přesvědčit, jak pro Vás pracujeme.“

Truck a Warehouse

Logistika

Rádi Vám zboží doručíme kamkoliv po celém světě. Zabezpečení zboží pro externí či interní dopravu je u nás samozřejmostí. V případě nutnosti speciálního balení, označení jednotlivých dílů či jiných požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vše připravíme pro Vaši spokojenost. Jsme tu pro Vás i pro případné instalace. Výhodou je, že využíváme interní tým, který je řádně zaškolen a seznámen s Vaším výrobkem ještě před samotnou instalací. Fotodokumentace či osobní předání je samozřejmostí.

„Napište nám, kam budeme expedovat a instalovat Vaši další zásilku.“

Služby - Logistika
Recyklovaný karton

Instalace

Zajímáme se o životní prostředí. Snažíme se zbytkový materiál interně co nejvíce zužitkovat a případně ekologicky likvidovat. Jsme připraveni na likvidaci Vašich starých a již nevyužitelných nosičů, či případně na jejich modernizaci, abychom co nejvíce šetřili naši přírodu.

Instalace Police
Služby - Instalace
bottom of page