top of page

Konzultace a strategie

Buďte s námi již od zrodu Vaší myšlenky. Dopřejte si ten komfort a sdílejte s námi Vaši představu a my ji proměníme ve výsledek. Navrhneme a doporučíme Vám nejvhodnější řešení, které bude splňovat jak Vaše designové představy, tak i technické řešení finálního výrobku. Jelikož jsme designová i výrobní společnost, jsme schopni se nad finálním výsledkem zamyslet z obou úhlů pohledu a skloubit tyto dva základní faktory. Rádi pro Vás vyrobíme i prototyp, na kterém vše zkontrolujeme a otestujeme.

Spojte se s námi.

Rádi Vám pomůžeme zrealizovat Vaši myšlenku.

Služby - Konzultace a strategie

Design

Nechejte se unášet nápady a návrhy našich designérů reflektujících účel a eleganci Vaší značky. K Vašim zakázkám přistupujeme vždy individuálně. Samozřejmostí je konzultace a zjištění Vašich očekávání. Sami si ovšem zjišťujeme informace o produktu, abychom detailněji znali jeho výhody a přednosti, které by měly být viditelné i ve finálním designu. Ve Vašem návrhu kombinujeme různé druhy materiálů, uplatňujeme zde naše dlouholeté zkušenosti i rady zkušených technologů. Výsledkem tedy není jen hezky vypadající design, ale i realistické řešení, které splňuje technická očekávání.

Kontaktuje nás! Náš designér se již těší

na Vaše nápady, kterým dá originální podobu.

Služby - Design

Konstrukce a technologie

Díky tomu, že jsme pro Vás schopni zajistit interně celý proces výroby, tak se můžeme od začátku zaměřit již na samotný vývoj Vašeho výrobku. Rádi pro Vás vymyslíme specifické technické řešení, které bude kvalitním nositelem finálního vizuálu či Vám můžeme doporučit již ověřené řešení, se kterým máme zkušenosti. V případě přípravy následné sériové výroby vyrábíme pro klienta totožný vzorek, na kterém máme společně možnost odladit případné nedostatky či detailně podchytit finální funkčnost výrobku.

Spolupracujte s námi a zapomeňte tak

na všechny Vaše špatné zkušenosti….

Služby - Konstrukce a technologie
Služby - Vývoj a vzorování

Stroje a materiály

Chceme být a jsme soběstační. Z tohoto důvodu neustále investujeme do technického vybavení společnosti. Sledujeme trendy a nasloucháme Vašim požadavkům, které nám pomáhají při rozhodování, kam bude směřovat naše další investice. Přinášíme Vám možnost kombinace různých materiálů (dřevo, kovo, plast, sklo, elektro, …) na jednom místě, ke kterému nám dopomáhají vlastní fabriky s moderním technickým vybavením. Máme zkušenosti i možnosti pracovat se speciálními materiály jako je umělý kámen, Bandoxal, exotické dřevo a další. Samozřejmostí je možnost výroby z ekologických materiálů.

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv Vašich požadavků! Nehledáme výmluvy, ale řešení.

Výroba

Využijte možnosti, že se Váš výrobek vyrábí na jednom místě a mějte jistotu, že všechny kombinované materiály do sebe přesně zapadnou. Naše procesy  na sebe logicky navazují, abychom dosáhli efektivní a kvalitní výsledné práce. Jednotlivé části z truhlárny, kovovýroby, lakovny i oddělení plastů končí na finalizaci, kde se už odborný tým postará o finální podobu výrobku a zajistí bezpečné balení pro následující přepravu. Největší výhodou pro Vás je možnost přijet si proces výroby kdykoliv zkontrolovat.

Přijeďte se sami přesvědčit, jak pro Vás pracujeme.

Služby - Stroje a materiály
Nástroj na broušení kovů

Distribuce a instalace

Rádi Vám zboží doručíme kamkoliv po celém světě. Zabezpečení zboží pro externí či interní dopravu je u nás samozřejmostí. V případě nutnosti speciálního balení, označení jednotlivých dílů či jiných požadavků Vám rádi vyjdeme vstříc a vše připravíme pro Vaši spokojenost. Jsme tu pro Vás i pro případní instalace. Výhodou je, že využíváme interní tým, který je řádně zaškolen a seznámen s Vaším výrobkem ještě před samotnou instalací. Fotodokumentace či osobní předání je samozřejmostí.

Napište nám, kam budeme expedovat a instalovat

Vaši další zásilku.

Služby - Výroba
Truck a Warehouse

Skladování

Víme, že ne vždy je vhodné posílat vše najednou, někdy se vyplatí vyrábět sériovou výrobou, a poté výrobky zasílat do finálních destinací postupně, či se Vaše plány nebo jednání s finálním odběratelem může kdykoliv změnit. Pro tyto případy Vám rádi pronajmeme naše skladové prostory, ve kterých můžete svůj majetek bezpečně uchovat po nezbytně nutnou dobu.

Napište nám, kam budeme expedovat a instalovat Vaši další zásilku.

Služby - Distribuce a instalace
bottom of page